Destek Ol

Sevgili blog okuyucum bu sayfaya geldiğine göre bana destek olmak istediğini anlıyorum. Öncelikle şunu belirteyim bana en büyük desteği zaten blogumu okuyarak veriyorsun. Onun haricinde bana verebileceğin destekleri ufak alt başlıklar halinde sıralıyım. Şimdilik destek olarak bunlar geliyor aklıma bu sayı arttıkça bu listeye devam edeceğim. Bana olduğunuz destek çok önemlidir hepiniz çok değerlisiniz.

Misafir yazarlık

Eğer bana içerik konusunda yardımcı olmak istiyorsan iletişim bölümünden ve ya bu sayfanın altındaki yorum bölümünden benimle iletişime geçebilirsin. Daha sonrasında yapacağımız konuşma sonrasında seninde yazdığın bir özgün makaleyi blogumda yayınlamamam için hiç bir neden yok.

Blogunda beni tanıt

Eğer seninde benim gibi bir blogun varsa blogunda beni kendi okuyucularına tanıtabilirsin, tabi bunu karşılıksız bırakmam. Eğer tanıtım yazının linkini bu sayfanın altına yorum olarak gönderirsen bende bu iyiliğinin altında kalmam.

Sosyal medyada benden bahset

Eğer yazımı okuduktan sonra beğendiysen sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsin, bunu yaptıktan sonra eğerki bu sayfanın altına facebook, twitter vs paylaştığın yerin linkini atarsan bende o linki kendi sosyal medya sayfalarımızda paylaşabilirim.

0 yorum to “Destek Ol”

Yorum Gönder